WEB TASARIM

WEB TASARIM

Size özel olarak tasarlanmış, kurumsal kimliğinizi yansıtan bir web siteniz mi olsun istiyorsunuz?

Güncellenebilir, arama motorları ve mobil cihazlarla uyumlu bir web sitesi yaptırmak için doğru adrestesiniz.

Çekici, Duyarlı ve Esnek

Web tasarım neden yaptırmalıyım ?

Her şeyin mobilize olmuş olduğu günümüz Türkiye’sinde neredeyse herkes bilgisayar, tablet ve sürekli olarak yanlarından ayırmadıkları akıllı telefonlar ile kesintisiz bir şekilde internete bağlanmaktadırlar. İnsanlar artık internet ile iç içe hayat sürüyor. Güçlü bir altyapısı ve büyük pazar olma özelliği taşayan bu sektör potansiyel müşterileri firmaların göz ardı etmesi kesinlikle beklenemez.

Bunu örnek ile açıklamam gerekirse , şirketler daha kurulmadan önce düşünmüş oldukları şirket isminin alan adının (domain) olup olmadığını araştırarak karar vermektedirler. Çünkü web sitesine harcanan minimum harcamalar reklam vb. yan giderler ile milyonlara ulaşabilir ve markanızı global çapta duyurma fırsatını size sunma olanağı sağlayacaktır.

Arama motorlarında insanların aramış olduğu hizmete hızlı ve etkin bir şekilde ulaşıp, şirket değerinizi arttırabilir. kazancınızı maksimize etme fırsatını web siteleriyle elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra psikolojik etki yaratabilmek adına kurmuş olduğunuz web sitesinin içeriğine fotoğraflar ve videolar ekleyerek destekler ve güven ortamını sağlanmasını kolaylaştırırsınız.

Kurumsal firmanız için çözüm üretiyoruz.

Firmanız için erişim hızı yüksek, kolay erişilebilir, dikkat çeken, güvenilir tasarımlar oluşturuyoruz. Firmanızın,rakiplerinizin ve sektörünüzün detaylı analizini yapıyor, sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirecek web çözümleri sunuyorum.

ÖRNEKLER : [ Kurumsal web siteleriniz, Kişisel Web Tasarımlarınız ve E-ticaret siteleri ]
Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı TASARIM-1024x239.png

Google Reklam