Uygun fiyata web sitesi yaptırmak

Uygun fiyata web sitesi yaptırmak
2 Eylül 2019 No Comments PAYLAŞIMLARIM FarukHakverdi

Girişimciler artık web sitesi açtırmak isteseler bile, yüksek fiyatlarla karşılaşıyorlar. En uygun fiyat tarifesi uygulasanız bile piyasa koşullarının gidişatından dolayı web sitesi açtırmayı bir sonraki sezona erteliyorlar.

İkinci planda kalan web yazılım hizmetleri, tanıtım amaçlı kullanıldığının insanlar anlayamamakta ve firma sahipleri kolay yoldan müşteriye ulaşmanın yöntemlerini aramaktadırlar.

Size örnek vererek anlatayım; Bir firma sahibi 750 tl verip bir web sitesi açtırmak yerine, 30 tl’den 750 tl arasında instagram, facebook, google reklam hizmetlerini almaktadırlar. Ancak farkına varamadıkları verdikleri reklamlar ürün temelli olup bir ürün tanıtmak adına yapılmaktadır. Tanıtımı bir web sitesi üzerinden gerçekleştirilmesi gerektiğini anlayamıyorlar.

Ancak farkına varamadıkları verdikleri reklamlar ürün temelli olup bir ürün tanıtmak adına yapılmaktadır. Tanıtımı bir web sitesi üzerinden gerçekleştirilmesi gerektiğini anlayamıyorlar.

Tüketici kesimi sadece ürünü görüp arayın,dm atın,mesaj gönderin diye yayın yapan ve ayrıntılı bilgi veren bir bölüm bulamadığından bir çok müşterisini kaybetmektedir.

Ufak işler ile, reklam veren firmanın verdiği reklamın işe yaradığını sanıp, gelen bir kaç müşteri sıkalası sonucu sanal mağaza kurma sistemini kendi ellerinde tutmak istemesi, profesyonellikten uzaklaşması.

Bu zincirleme kazanın asıl sebebi ülkemizin bir çok alt yapı sorunu, geleceğe yönelik kaygılar, likit paranın bulunmaması sonucu bu tür bilinçsiz, harcamalar yapılmaktadır.

Firmanız için tanıtım ve reklam hizmeti almak istiyorsanız. Lütfen ilgili alana yönelik insanlardan hizmet alın.

Hakverdi.net / Web tasarım ve yazılım hizmetleri….

Google Reklamı

Tags
Yazar
FarukHakverdi Web Tasarım Geliştiricisi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir