S.S.S

S.S.S

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kurumsal Kimlik Ne Anlama Geliyor ?

Hali hazırda hizmet vermiş olduğunuz işletme, kurum, kuruluş tarafından pazara açıldığınız yapıya verilen isimdir. Girişimci tarafından oluşturulmuş somut görünen bir yapıdır. Belirli sınırları olan ve değişmeyen bir ifadedir.

Kurumsal Kimlik Nasıl Oluşturuyorsunuz ?

Hakverdi.Net siz işletme sahiplerinin oluşturmuş olduğu hizmeti, görsel ve sözel olarak web alanında yeniden inşaa ediyor. Kurumunuza ait web siteleri, reklam hizmetleri, grafik hizmetleri (. Logo,Kartvizit,Broşür vb. .) ile işletmenize değer katacak uygulamaları gerçekleştirip, daha çok müşteriye ulaşmanızı, kurumun resmiliğini ve güvenilirliğini ortaya koymanıza yönelik çalışmalar yapar.

Web Sitesi Fiyatlarını Nasıl Belirliyorsunuz ?

Oluşturulan tasarım tipi, sayfa sayısı, yazılım altyapısı, seo teknikleri, yönetim paneli özellikleri, mail altyapısı, hosting kalitesi ve buna benzer özellikler yaptıracağınız web sitesi tasarımı fiyatlarını belirlemektedir.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatlarınız Ne Kadar?

Ana Sayfamız da kurumsal web paketlerimiz mevcuttur ( inceleyin ). 1.250 tl’den başlayarak 7.000 tl’ye kadar değişiklik gösterir. Ayrıca özel olarak eklemek istediğiniz içerik ve sayfalar ek ücretler ile ekleme yapılacaktır.

Google Aramalarında İlk Sayfada Görülebilecek miyim ?

Seo altyapısı güçlü,Mobil uyumlu, sayfaların yüklenme hızı yüksek, kapsamlı ve kaliteli içerik sunan web siteleri kısa sürede Google arama motorunda üst sıralara çıkma şansı vardır. Ancak bunun yanında rakiplerinizin marka bilinirliği, sitelerinin seo altyapısı ve uyguladıkları stratejiler sitenizin sıralamasını etkileyen önemli faktörlerdir.

Fiyatlarınıza kdv dahil mi ?

Hayır, fiyatlarımıza kdv dahil değildir.

Web sitesini taksitle yaptırabilir miyim ?

İlk ödeme yarı nakit olarak alınır, kalan bir sonraki ay başlangıcında alınır.

Genellikle Hangi Firmalara Hizmet Veriyorsunuz ?

Muhasebe büroları, Avukatlık büroları, Güzellik salonları, Bayan ve Erkek kuaförleri, Halı ve Oto yıkamacılar, İnşaat ve Mühendislik firmaları, Oteller, Turizm acenteleri, taşımacılık firmaları vb. pek çok alanda kurumsal kimlik çalışmaları yapmaktayız.

Bir Sonraki Yıl Tekrar Ödeme yapacak mıyım ? Ne Kadar yapacağım ?

Evet, hosting ve domain hizmet devamı için belirlenmiş sabit ücret ile yaptırmış olduğunuz web sitenizi bir yıl daha kullanıma açık tutacaksınız. Ücret : 200 tl’dir

Web Sitesi Kaç Günde Hazır Olur ?

1 hafta içerisinde web siteniz kullanıma hazır hale getirilir. Belirlediğiniz ek istek ve önerileriniz olduğunda bu gün sayısı değişiklik gösterebilir.

Web sitesini kendim yönetebilecekmiyim ?

Evet, oluşturulmuş olan yönetim paneline ile giriş yapılarak, web sitenizde ki içeriklerde değişiklikler ve eklemeler yapabilirsiniz.

Web Sitem Mobil Uyumlu Olacak mı ?

Evet, hakverdi.net bünyesinde olan her web sitesi mobil uyumludur.