REKLAM/TANITIM

REKLAM/TANITIM

Sürekli olarak büyüyen ve bünyesinde milyonlarca üye barındıran sosyal ağlarda kurum kimliğinizi paylaşıp müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz ; Ürünlerinizle veya sizinle ilgilenmesi muhtemel olan kişilerin karşısına çıkartmak için kullanılan sponsor alanlarıyla hizmet veren Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal ağlardaki Türkiye’de de aktif bir rol oynamaktadır. Sadece Facebook şirketinin kullanıcı sayısı 60 milyonun, Instagram’ın kullanıcı sayısı 30 milyonun, Twitter kullanıcı sayısı 16 milyonun üzerindedir. Buda şu demek oluyor ki, sosyal ağ reklamları sizin oldukça büyük fırsatlar barındırıyor.

 Bu sosyal ağlarda insanlar gün içerisinde yaklaşık 2 saat ve üzeri vakit geçiriyor ve bunların %48’sı online alışveriş yapıyor. Ancak bu piyasada başarılı olmak bir o kadar da zorlu bir iş çünkü doğru zamanda doğru kullancıya (üye) ulaşmak çok önemlidir. Hakverdi.net işte bu alanda sizlere yön vererek, kurumsal kimliğinizi üst sıralara taşımada yardımcı olacaktır.

Ticari markalar sosyal paylaşım sitelerinde profil veya gruplar kurarak aktif tüketiciler ile doğrudan iletişime geçebiliyorlar. Web Sitelerinde, sayfalar da yapılan yorumlar ve forumlar sayesinde ulaşmak istedikleri hedef kitlelerinin kendileri ile ilgili olumlu veya olumsuz düşünce ve yaklaşımlarını takip edebiliyor, olumsuz ve eksik, kusurlu yönlerini tespit edip iyileştirerek daha fazla memnuniyet sağlayabiliyorlar


Facebook Reklamları;

Web site kullanıcılarının çoğu facebook reklamlarını tercih ediyor, aktif olarak kullanılan Facebook platformun da reklamlarınızın olmaması düşünülemez. Sayfa beğenileri, Paylaşılarınızın görünürlüğü, web site ziyaretleri ve daha onlarca seçeneği ile Facebook reklamları ile karlılığınızı maksimize edin.


İnstagram Reklamları;

Şuan bu yazıyı okurken bile instagram paylaşımlarını kontrol ediyor olabilirsiniz, oldukça büyük bir paylaşım platformu olan Instagram’da kullanıcıların ekranında karşılarına çıkın! İsterseniz benzersiz bir görsel ile web sitenizin yönlendirmesini yapın, isterseniz de ilgi çekici bir video ile markanızı büyütün. Dünyanın en büyük mobil platformu instagram ile web sitenizin değerini ve etkileşimini arttırın.


Youtube Reklamları;

Video alanında devri alem olan youtube video platformu sizlerin biraz daha etkin reklam yapmanıza imkan sunuyor, çünkü kullanıcıların çoğu okumayı sevmeyen ve görsel olarak hızlıca bakıp öğreneyim düşüncesindeler ve bunu en iyi youtube sisteminde görüyoruz.


Twitter Reklamları

Sosyal medya pazarlamadan yararlanmak isteyen kurumsal firmalar bir çok mecralarda reklam modellerine yatırım yapıyorlar. Son dönemlerde Instagram ve Youtube reklamları popüler olsa da, Twitter üzerinde aktif olan ya da takipçi sayısı fazla olan ve yeni kitlelere ulaşmak isteyen kurumsal firmalar, Twitter’ın sunduğu reklam modellerinden de yararlanmaya başladı.

Google Reklamı