Hurdacılar için web sitesi tasarımı

Hurdacılar için web sitesi tasarımı
7 Eylül 2019 No Comments PAYLAŞIMLARIM FarukHakverdi

Geri dönüşüme oldukça yüksek katkı sağlayan hurdacılar internet üzerinde yoğun talep ile karşı karşıya kalmaya başladılar.

İnternet üzerinden hurdasını satmak isteyen satıcılar için geri dönüşüm firmalarına web tasarım hizmeti sunuyoruz. İnternet sitesi olan hurdacılar bu sayede, elindeki hurdayı satmak isteyen kişilere daha çabuk ulaşabiliyor.

Oldukça gerekli bir sistem, insanlar evde hurdacııı diye bağıran birini beklemek yerine google üzerinden hurdacı araması yaparak, en hızlı ve en etkin şekilde çözüme ulaşabiliyor.

Neler yapabilirsiniz ?

Bir alan adı alarak (domain), bir web sitesi şablonu kafanızda belirleyin, belirlediğiniz şablon içerisinde, telefonunuz ve adresiniz belirgin şekilde yazılmalıdır.

Almış olduğunuz hurda çeşitleri bakır,demir,çelik,plastik,sarı,kağıt vb. türdeki ürünlerin nasıl teslim aldığınızı, ne kadar fiyattan satın aldığınızı, hangi bölgelerde hizmet verdiğinizi anlaşılır bir şekilde araştırma yapan kişilere ulaştırın.

Reklamlar ile destekleyin .

Oluşturmuş olduğunuz web sitenizi facebook, google, instagram vb. sosyal medya aracılığı ile milyonlarca kişiye ulaştırabilirsiniz. Sayfalarınızı üst sıralara çıkartır. Resmi bir görünüm sağlarsınız.

HAKVERDİ.NET | İstanbul kurumsal web yazılım firması…

Google Reklamı

Tags
Yazar
FarukHakverdi Web Tasarım Geliştiricisi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir