Avukatlar & Hukuk Büroları İçin Web Tasarım Hizmeti

Avukatlar & Hukuk Büroları İçin Web Tasarım Hizmeti
24 Ağustos 2019 No Comments PAYLAŞIMLARIM FarukHakverdi

Sabit, anlaşılır, çok fazla detay içermeyen sade tasarımlar ile hizmet verilmektedir. Bunun sebebi, avukatlar için barolar birliğinin vermiş olduğu karardır.

Avukatlar, internet dâhil, teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda avukatlık mesleğinin onur kurallarına, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen “Avukatlık Meslek Kurallarına aykırı olmayacak şekildekendisini ifade etme hakkına sahiptir.

Avukatlar açacakları internet sitelerinde;

a) İş sağlama amacına yönelik olmamak ve meslektaşlarıyla haksız rekabete yol açmamak kaydıyla internet sitelerini arama motorlarına kayıt ederken anahtar kelime (keyword) olarak; “adı ve soyadı“, “avukatlık ortaklığı unvanı“,”avukatlık bürosu unvanı“, “bulunduğu şehir ve kayıtlı oldukları baro” “avukat, hukuk, hukukçu, adalet, savunma, iddia, eşitlik, hak” dışında bir sözcük ya da tanıtım tümcesi kullanamaz.

b) İş sağlama amacına yönelik ve meslektaşlarıyla haksız rekabete yol açacak şekilde,internet kullanıcılarını kendi sitesine veya kendi sitesinden bir başka siteye yönlendirecek internet kısa yolları kullanamaz, kullanılmasına izin veremez ve reklam veremez ve alamaz.

Avukatlarımız için kurumsal kimlik oluşturmak adına hizmet veriyoruz. Oluşturacağınız site içerisinde anasayfa, hakkımızda, uzmanlık alanlarınız ve iletişim bölümüne yer verilecektir.

Google Reklamı

Tags
Yazar
FarukHakverdi Web Tasarım Geliştiricisi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir