Akademik personeller için bireysel web site tasarımı

Akademik personeller için bireysel web site tasarımı
1 Eylül 2019 No Comments PAYLAŞIMLARIM FarukHakverdi

Her bir alanda uzmanlaşmış, yüksek öğrenim kurumlarında görev alan akademik personeller için, yaptıkları çalışmaların istedikleri zümreye kolayca ve etkin bir şekilde ulaşarak, deneyim ve öğretilerini basit bir sistem ile tüm dünyaya tanıta bilmektedirler.

Öğretim görevlilerinin neden web sitesi yaptırmalı ?

Akademik alanda başarı ve ün kazanan projelerden bahsederek eğitim verdikleri kişilere öncü olurlar.

Hatta ve hatta bu projeler içinde yer aldıklarında fikir, anket gibi yan alanda, bilgi almak adına bulundukları ülke veyahut yurt dışında yaşayan insanlardan bilgi alışverişi sağlayabilirler.

Öğrenciler için daha açıklayıcı bilgileri paylaşabilir ve yorumlarını alıp, ayrıntılı inceleyebilirler.

İlgilendikleri alanlarla ilgili paylaşımlar yapabilirler, sosyal aktivitelerini paylaşabilir. Öğretilerini eğlenceli hale getirebilirler. Bunun gibi pek çok alan ile ilgilenildiğinde, bilinçsizce kullanılan internet kültürünü insanlara doğru kullanım eğilimini aşılayabilecek olan akademik personeller, mutlaka ve mutlaka web alanında yatırımlar gerçekleştirmelidirler.

Öğretilerini eğlenceli hale getirebilirler. Bunun gibi pek çok alan ile ilgilenildiğinde, bilinçsizce kullanılan internet kültürünü insanlara doğru kullanım eğilimini aşılayabilecek olan akademik personeller, mutlaka ve mutlaka web alanında yatırımlar gerçekleştirmelidirler.

İnternet sitesi üzerinden bir ilerleme kat edebilecek miyim ?

Elbette, çağımızın belkide en büyük buluşu olan internet bilinçli bir şekilde kullanıldığında oldukça verimli işe yarayan bir kütüphane içerir, sadece sanayi, sağlık, uzay, inşaat, tarım vb, alanlarda değil akademik alanlarda da büyük önem kazanmalıdır.

Binlerce örneği teşkil edebilecek, zihin açan ve geliştiren, yeniliklere neden olan, baskın bir yapıda vazgeçilmez bir kaynak oluşturur.

Binlerce örneği teşkil edebilecek, zihin açan ve geliştiren, yeniliklere neden olan, baskın bir yapıda vazgeçilmez bir kaynak oluşturur.

HAKVERDİ.NET | Kurumsal ve Bireysel web tasarım hizmetleri….

Google Reklam

Tags
Yazar
FarukHakverdi Web Tasarım Geliştiricisi

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir